Українські школярі здобули дві золоті, три срібні та бронзову нагороди на 56-ій Міжнародній олімпіаді з математики

На 56-ій Міжнародній математичній олімпіаді українські школярі здобули дві золоті, три срібні та бронзову нагороди.

У командному заліку українська команда стала одинадцятою у світі та першою серед учнівських команд європейських країн. Всього в олімпіаді беруть участь команди з 104 країн.

Учень Харківського фізико-математичного ліцею №27 Денис Смірнов та Наталія Хотяінцева, учениця Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» отримали золоті медалі. «Срібло» – у Анастасії Альохіної (Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер»), Антона Тригуба (гімназія «Академія», Київ) та Софії Дубової (Харківський фізико-математичний ліцей №27). Бронзовою медаллю міжнародної олімпіади нагороджений Під Дінь Тхань Фонг (Харківський фізико-математичний ліцей №27).

Зазначимо, що 56-а Міжнародна олімпіада проходить у місті Чаінмай (Королівство Таїланд) з 4 по 16 липня.

У десятку команд, що є лідерами за результатами змагань на 56-і Міжнародній математичній олімпіаді увійшли учнівські команди: США (5 золотих медалей і 1 срібна); Китай (4 золотих медалі та 2 срібних); Південна Корея (3 золотих, 1 срібна і 2 бронзових); Північна Корея (3 золотих і 3 срібних);  В’єтнам (2 золотих, 3 срібних, 1 бронзова; Австралія (2 золотих, 4 срібних); Іран (3 золотих, 2 срібних, 1 бронзова); Росія (6 срібних); Канада (2 золотих і 4 бронзових); Сінгапур (1 золота, 4 срібних і 1 бронзова).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *