Контрольна робота №6
УРОК №51
Урок в темі №9
Тема уроку. Контрольна робота №6
Мета уроку:
- перевірити рівень знань та вмінь учнів, набутих ними під час вивчення теми «Елементи прикладної математики».;
Тип уроку: контроль знань та вмінь учнів
Обладнання: роздавальний матеріал (картки з текстами контрольної роботи)
Хід уроку
І. Організаційний етап
Перевіряю готовність учнів до уроку, налаштовую їх на виконання контрольної роботи.II. ІІ. Перевірка домашнього завдання
Збираю зошити з виконаною домашньою контрольною роботою (робота перевіряється та враховується при виставленні тематичного бала).
III. Формулювання мети і завдань уроку.
Мотивація навчальної діяльності учнів
Ще раз наголошую, що метою контрольної роботи є демонстрація учнями своїх навчальних досягнень, а саме: знання змісту основних понять та алгоритмів» вивчених у темі «Елементи прикладної математики», а також уміння застосовувати набуті знання при розв’язуванні вправ.
IV. Тематична контрольна робота № 6
Варіант 1
У завданнях 1-5 виберіть правильний варіант відповіді.
- Знайдіть об’єм пакувальної коробки розмірами: 25смх12смх6,5см
а) 2550 см3 ; б) 45,5см3 ; в) 2дм3 ; г) 1950см3.
- Укажіть рівняння, яке є математичною моделлю задачі, якщо х — шукана величина.
Одна бригада може виконати роботу за 5 год, а друга — за 6 год. За скільки годин виконають цю роботу обидві бригади, працюючи разом?
а) х =; б) = ; г) х = 5+6; г) х = .
- Скільки солі потрібно розчинити у воді для отримання 10 кг 6% -го розчину солі?
а) 6 кг; б) 5 кг; в) 600 г; г) 500 г.
- Із ящика, у якому лежать 6 червоних, 2 зелених і 12 синіх олівців, навмання виймають олівець. Знайдіть, яка ймовірність того:
1) що це червоний олівець; а) ; б) ; в) ; г) .
2) що це жовтий олівець: а) ; б) 0; в) ; г) .
- Яку суму буде мати вкладник на своєму рахунку через 2 роки після внесення до банку 10 000 грн під 15% річних?
а) 13225 грн; б) 25088 грн; в) 1725 грн; г) 2688 грн.
- У таблиці наведено розміри взуття 20 дівчат 9-го класу.
34 | 34 | 35 | 35 | 35 | 35 | 36 | 36 | 36 | 37 |
37 | 38 | 38 | 38 | 38 | 38 | 38 | 39 | 40 | 40 |
Складіть таблицю розподілу ряду даних X — розмірів взуття дев’ятикласників — за частотами (М) і відносними частотами (W).
- Побудуйте полігон частот ряду даних X, використовуючи завдання 6. Знайдіть середнє значення, моду і медіану.
- Було два сплави: один з них містить 40% цинку, а другий – 30% цинку. Скільки відсотків кожного сплаву треба взяти, щоб одержати 180 кг сплаву, що містить 34% цинку?
Варіант 2
У завданнях 1-5 виберіть правильний варіант відповіді.
- Знайдіть об’єм пакувальної коробки розмірами: 25смх8,5смх12см.
а) 2550 см3 ; б) 45,5см3 ; в) 2дм3 ; г) 1950см3.
2. Укажіть рівняння, яке є математичною моделлю задачі, якщо х — шукана величина.
Із двох пунктів назустріч один одному виїхали два автомобілі. Через скільки годин вони зустрінуться, якщо перший автомобіль проходить відстань між пунктами за 6 год, а другий — за 5 год?
а) х =; б) = ; г) х = 5+6; г) х = .
3. Скільки солі потрібно розчинити у воді для отримання 10 кг 5% -го розчину солі?
а) 6 кг; б) 5 кг; в) 600 г; г) 500 г.
4. Із ящика, у якому лежать 6 червоних, 2 зелених і 12 синіх олівців, навмання виймають олівець. Знайдіть, яка ймовірність того:
1) що це зелений олівець; а) ; б) ; в) ; г) .
2) що це не синій олівець: а) ; б) 0; в) ; г) .
- Яку суму буде мати вкладник на своєму рахунку через 2 роки після внесення до банку 20 000 грн під 12% річних?
а) 13225 грн; б) 25088 грн; в) 1725 грн; г) 2688 грн.
6. У таблиці наведено розміри взуття 20 хлопців 9-го класу.
38 | 38 | 38 | 38 | 39 | 39 | 39 | 39 | 40 | 40 |
40 | 40 | 41 | 41 | 41 | 41 | 41 | 41 | 42 | 43 |
Складіть таблицю розподілу ряду даних X — розмірів взуття дев’ятикласників — за частотами (М) і відносними частотами (W).
7. Побудуйте полігон частот ряду даних X, використовуючи завдання 6. Знайдіть середнє значення, моду і медіану.
- Було два розчину солі, один з яких містить 10% солі, а другий – 15%. Скільки грамів кожного з цих розчинів треба взяти, щоб дістати в результаті їх змішування 150 г розчину, що містить 12% солі.
V. Підсумки уроку
Як варіант проведення цього етапу уроку можна запропонувати оголошення правильних відповідей до завдань контрольної роботи, виконаних учнями, або роздати учням для опрацювання вдома (домашній аналіз контрольної роботи) копії правильних розв’язань, заготовлені вчителем заздалегідь.
VІ.Домашнє завдання
- Виконати аналіз контрольної роботи (за розданими розв’язаннями).
- Повторити розв’язання подвійних нерівностей та нерівностей з модулями.