Підсумкова контрольна робота

УРОК №69                                                                                                                                     

Урок в темі №7

Тема уроку. Підсумкова контрольна робота

Мета уроку:

  • перевірити рівень знань та вмінь учнів, набутих ними під час вивчення курсу алгебри 9 класу;
  • розвивати уміння лаконічно й математично грамотно висловлювати свою думку;
  • виховувати культуру писемного мовлення.

Тип уроку: контроль знань та вмінь учнів

Обладнання: роздавальний матеріал (картки з текстами контрольної роботи)

Хід уроку

І. Організаційний етап

Перевіряю готовність учнів до уроку, налаштовую їх на виконання контрольної роботи.

II. Перевірка домашнього завдання

Збираю зошити з виконаною домашньою  роботою.

 

III. Формулювання мети і завдань уроку.
Мотивація навчальної діяльності учнів

Ще раз наголошую, що метою контрольної ро­боти є демонстрація учнями своїх навчальних досягнень з вивчених тем курсу алгебри 9 класу.

 

IV. Підсумкова контрольна робота

 

І варіант

  1. Знайдіть усі значення , при яких має зміст вираз:

                             

А);   Б) ;   В);    Г).

  1. Розв’яжіть систему нерівностей:

 

А) ;  Б) ;  В) ;  Г) розв’язків немає.

  1. Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії ,якщо .

А) 6;     Б) -3;     В) 12;     Г) -4.

  1. Скільки грамів солі міститься в 350г 4% розчину?

А)  4;    Б) 6;      В) 21;     Г) 14.

  1. Розв’яжіть систему рівнянь:

 

  1. Знайдіть 30-ий член арифметичної прогресії, якщо

.

  1. Побудуйте графік функції у = х2 +6х+8. Користуючись графіком, знайдіть:

1) найменше значення функції;

2) проміжок, на якому функція набуває додатних значень;

3) проміжок, на якому функція спадає.

ІІ варіант

  1. Знайдіть усі значення , при яких має зміст вираз:

   .

А);   Б) ;   В);    Г).

  1. Розв’яжіть систему нерівностей:

 

А) ;  Б) ;  В) ;  Г) розв’язків немає.

  1. Чому дорівнює знаменник геометричної прогресії ,якщо .

А) 6;     Б) -3;     В) 12;     Г) -4.

  1. Скільки грамів солі міститься в 350г   6% розчину?

А)  4;    Б) 6;      В) 21;     Г) 14.

  1. Розв’яжіть систему рівнянь:

 

  1. Знайдіть 20-ий член арифметичної прогресії, якщо                                                =6 , =10.
  2. Побудуйте графік функції у = х2 – 6х-7. Користуючись графіком, знайдіть:

1) найбільше значення функції;

2) проміжок, на якому функція набуває від’ємних  значень;

3) проміжок, на якому функція  зростає.

V. Підсумок уроку

№69 Підсумкова контрольна робота

Прикріплені файли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *