Заняття 15. РОЗВ’ЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ ЗА ДОПОМОГОЮ РІВНЯНЬ

Дана публікація містить практичну частину із 15 задач, які розв’язуються за допомогою рівнянь і систем рівнянь

 

РОЗВЯЗУВАННЯ ЗАДАЧ ЗА ДОПОМОГОЮ РІВНЯНЬ І СИСТЕМ РІВНЯНЬ

 1. Периметр прямокутника дорівнює 28 см. Його довжина більше ширини на 4 см. Знайдіть довжину і ширину прямокутника.
 2. На першій полиці в 3 рази більше книг, ніж на другий. Коли з першої полиці переставили на другу 32 книги, на обох полицях книг стало порівну. Скільки книг було на кожній полиці спочатку?
 3. Одна зі сторін трикутника на 2 см менше другої і в два рази менше третьої. Знайдіть сторони трикутника, якщо його периметр дорівнює 22 см.
 4. У двох бригадах була однакова кількість робітників. Після того, як з першої бригади перевели в другу 8 робітників, в ній стало в 3 рази менше робітників, ніж у другій бригаді. Скільки робітників було в кожній бригаді спочатку?
 5. Друкуючи за 1 годину на 3 сторінки більше, ніж планувалося, друкарка передрукувала книгу за 6 годин замість 7 годин за планом. Скільки сторінок у книзі?
 6. За 8 годин за течією моторний човен проходить відстань в 2 рази більше, ніж за 5 годин проти течії. Яка швидкість течії, якщо власна швидкість човна 13,5 км / год?
 7. Квадрат задуманого числа на 14 менше, ніж добуток двох чисел, більших задуманого на 1 і на 2 відповідно. Знайдіть задумане число.
 8. Знайдіть три послідовних натуральних числа, якщо добуток двох менших чисел менше добуток двох більших на 14.
 9. На 1 плащ і 3 куртки пішло 9 м тканини, а на 2 плаща і 5 курток – 16 м. Скільки тканини потрібно на пошиття плаща і скільки – на пошиття куртки?
 10. Різниця квадратів двох натуральних чисел дорівнює 25, а сума цих чисел теж дорівнює 25. Знайдіть ці числа.
 11. Катер за 3 год за течією і 5 год проти течії проходить 76 км. Знайдіть швидкість течії і власну швидкість катера, якщо за 6 год за течією катер проходить стільки ж, скільки за 9 год проти течії.
 12. У прямокутному трикутнику один з катетів на 7 см більше іншого. Знайдіть периметр трикутника, якщо його гіпотенуза дорівнює 13 см.
 13. Чисельник звичайного дробу на 2 менше знаменника. Якщо чисельник збільшити на 1, а знаменник збільшити на 3, то вийде дріб, що дорівнює даному. Знайдіть цей дріб.
 14. Шлях від А до Б, рівний 20 км, турист повинен був пройти за певний час. Однак він був затриманий на виході з А на 1 годину, тому йому довелося збільшити швидкість на 1 км /год, щоб ліквідувати запізнення. З якою швидкістю повинен був йти турист?
 15. Два слюсаря, працюючи спільно, можуть виконати завдання на 8 днів швидше, ніж один перший слюсар, і на 18 днів швидше, ніж один другий. Скільки днів потрібно слюсарям на спільного виконання завдання?

Заняття 15. Розв’язування задач за допомогою рівнянь і системи рівнянь

Прикріплені файли

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

buy steroids

Home health

Oxandrolone cycle for women anavar control with Buy methenolone enanthate in australia one Equipoise before Oxymetholone cycle for women anadrol tablets Testosterone enanthate dosage test enanth dosage Trenbolone acetate before and after extreme weight Buy nandrolone decanoate online high deca Dianabol buy in australia juicy burger patties are Anapolon pills for sale what you need to know Sustanon 250 pills for sale the sust 250 folding